Album s názvem Planet Dance je kompilací projektů české taneční scény a prvním počinem hudebního vydavatelství iMÉDIA na podporu aktivit ekologické organizace Greenpeace. CD obsahuje 13 skladeb - které bez nároku na honorář poskytli různí hudebníci - plus akční videoklip "Take Back the Earth" zachycující průřez aktivitami Greenpeace z celé planety.

cover design Nadia Surel

CD Planet Dance stojí 299 Kč. Výtěžek z prodeje alba poputuje na konto české pobočky Greenpeace a bude použit na aktivity této organizace v České republice.

Album si můžete zakoupit v internetovém obchodě XMAG nebo v distribuci Panther a Maximum Underground, v Praze například v CD videoshopu Radost, Bělehradská 120 nebo v Bontonlandu na Václavském náměstí.

Na promo-koncert věnovaný Greenpeace se můžete těšit na tzv. Freemonday, které se uskuteční 15. září v Roxy Praha. Během večera vystoupí hudebníci z kompilace.

Projekt Planet Dance vznikl v hudebním vydavatelství XRECORDS a obsahuje například dosud nevydaný remix Dje Wiche ke skladbě "I´m (not really) optimistic" od E.O.S.T., novou skladbu "Eye for an Eye" od Ohm Square, projekt E.C.A. s Charlie One, Nanu Zorin či Hypnotix, kteří právě vydávají své nové album.

Dvě fotoreportáže z oficiálního křestu Planet Dance, na němž vystoupili E.C.A, OVER 3, BLOW, Patrick Bergman a Mc Vaant a Significant Brother, můžete vidět na stránkách Gonzy nebo přímo na stránkách Roxy Praha.

Greenpeace v ČR je pobočkou mezinárodní ekologické organizace, která pomocí kampaní a nenásilných akcí upozorňuje na závažné problémy a brání poškozování přírody a životního prostředí. Aby si organizace uchovala svou nezávislost, nepřijímá žádné peníze od průmyslu, vlád a dokonce ani od nadací, které jsou s vládami či průmyslem nějak spojeny. Finanční prostředky na činnost Greenpeace se skládají z příspěvků jednotlivých příznivců a občas také z dobročinných akcí, jako je právě tato.

Na albu PLANET DANCE uslyšíte:

 1. Patrick Bergman feat. MC Vaant: Free Trade Of Our Soul
 2. Over 3: Burning
 3. Ohm Square: Eye For An Eye
 4. EOST: I´m (Not Really) Optimistic (rmx by DJ Wich)
 5. Different D.I.S.C.O.: Mad Smile
 6. Skyline: Silent Stream (rmx by Cyphonic)
 7. Blow: North And South (Kytovec mix)
 8. Hypnotix: God Up Satan Down! (Afro Pharma Mix)
 9. E.C.A. feat. Charlie One: I Choose U
10. Švihadlo: Soleil
11. Nana Zorin: Touch
12. Underwear: Feeling Wind
13. Significant Other: Over It Now

Vidět kompletní tracklist

Číst tiskovou zprávu

Pustit video "Take Back the Earth"