Eurythmics pro Greenpeace
a Amnesty International

Od září do prosince probíhá celosvětové turné skupiny Eurythmics s názvem www.peacetour.net na podporu organizací Greenpeace a Amnesty International. K tomuto turné Eurythmics vydali nové CD s názvem Peace. Album které Annie Lennox a Dave Steward natočili po téměř desetileté pauze, předznamenal singl " I SAVED THE WORLD TODAY"
"Drže se, nesmíte polevit! Zdravím všechny v Praze a doufám, že se jednoho dne uvidíme." říká Annie Lennox řediteli české pobočky Greenpeace Jiřímu Tutterovi v zákulisí Olympijské haly v Mnichově, kde 10.října proběhl jeden z koncertů na podporu Amnesty Internetional.

" Vidět 14 000 lidí jásat, když Annie na pódiu vyslovila jméno Greenpeace, to byl pro mne opravdu dost silný zážitek," přiznal Jiří Tutter po návratu z koncertu Eurythmics v Mnichově: "Když jsem se s Annie setkal v šatně, byla nesmírně milá. Vyprávěla jak miluje Prahu a kolik tu má přátel - bývalých emigrantů. Poprosila mne abych pozdravoval všechny, kdo se na práci Greenpeace v České republice podílejí. Pak mi napsala pozdrav."

O stránku vpřed.
Návrat k obsahu.
Na další stránku
Přehled všech čísel magazínu.
Zpět na hlavní stránku.

created by New Art Entertainment s.r.o.